Szanowni Państwo,

Całe życie pracowałam z ludźmi. Pomagałam im, doradzałam, opiekowałam się.
Przez kilka ostatnich lat prowadziłam sklep medyczny.
Teraz postanowiłam zrobić jeszcze więcej. Postanowiłam, wciąż pomagając ludziom, zadbać także o ich zdrowy sen, lepszy odpoczynek, szybszą i efektywniejszą regenerację organizmu. 
Wielokrotnie widziałam ludzkie cierpienie, bolączki z jakimi zmagali się moi pacjenci. Wiele z nich można było złagodzić, a nawet wyeliminować poprawiając komfort snu, gdyż to na czym śpimy ma ogromne znaczenie.
Wzięłam sobie za cel promowanie zdrowego, naturalnego snu.
Dlatego zaczęłam szyć poduszki opierając się na tym co dane nam jest przez naturę. Na naturalnym włóknie lnianym oraz łuskach gryki.

Poduszka GrykaLove - Kochaj naturę, to poduszka do spania wypełniona polską łuską gryki.

Stosowanie jej wspiera prawidłowe ułożenie kręgosłupa w trakcie snu, a tym samym wpływa na zmniejszenie napięcia oraz bóle głównie w odcinku szyjnym. Doskonale sprawdza się dla osób prowadzących siedzący tryb życia, cierpiących na bóle kręgosłupa, głowy, a także dla osób na stałe unieruchomionych. Jest wyśmienita jako poduszka przeciwodleżynowa.

Łuska gryki pozytywnie wpływa na jakość snu, ale także na organizm. Pomaga przy bezsenności, alergiach (jest antyalergiczna), bezdechu sennym, astmie. Doskonale układa się do kształtu ciała, delikatnie masuje dzięki ruchomym łuskom i sprawia, że spanie na niej jest przyjemne, relaksujące i człowiek na prawdę wypoczywa.

Łuska gryki, ze względu na swój kształt, zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz poduszki, co sprawia, że nie nagrzewa się i doskonale reguluje ciepłotę ciała sprawiając, że nawet w upalne lato, mniej się na niej pocimy.

Prócz tego w swojej ofercie posiadam również woreczki do ćwiczeń, poduszki, rogale  ciążowe, wypełnione kulką styropianową, niosące ulgę zwłaszcza w trzecim trymestrze ciąży, oraz pomagające w trakcie karmienia i opieki nad małym dzieckiem.

Znajdą tu Państwo także wyroby ortopedyczne, rehabilitacyjne, kompresyjne i rozgrzewające.